hakkimizda

Hakkimizda

Mrt Lojistik olarak, 27 aracımız ve lojistik sektöründe 30 yılı aşkın görev yapmış yönetim kadromuz ile her biri alanında uzman bir ekiple hizmet vermeye başladık. Yıllar boyu edindiğimiz tecrübeyle birlikte oluşan bakış açımızı müşterilerimize en doğru şekilde yansıtmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda hizmet verdiğimiz iş ortaklarımıza değer katmanın yanı sıra onlarla yol arkadaşı olmayı hedefledik.


Klasik karayolu taşımacılığını daha da geliştirerek müşterilerimize hızlı, güvenilir ve ekonomik bir karayolu taşımacılığı sunuyoruz. Bununla birlikte katma değer sağlayan depolama ve gümrükleme gibi alanlarda da çözümler sağlayarak bütünleşik bir lojistik hizmeti  sağlıyoruz.


Yurt dışında güçlü acente bağlantılarımız ile oluşturmuş olduğumuz networkümüz ile müşterilerimize çözüm üretebiliyoruz. Avrupa’nın birçok bölgesinde müşterilerimize çözüm üretebiliyoruz.


Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek, kalite ve sürdürülebilirliğe odaklanarak müşterilerimizi her zaman bir adım ileriye taşımaya devam edeceğiz.

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin